Regulamin Newslettera Darbut

Newsletter Darbut jest całkowicie darmową usługą
W każdej chwili można zrezygnować z newslettera, wystarczy na adres zwrotny wysłać wiadomość z prośbą o wypisanie.
Zapisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany adres e-mail oraz telefonicznie w postaci wiadomości tekstowych (SMS) na podany nr telefonu informacji reklamowych, promocyjnych oraz handlowych w zakresie świadczonych usług, ważnych wydarzeń i oferowanych produktów przez firmę Darbut zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

REGULAMIN

1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez firmę Darbut Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Rybniku przy ul. Długosza 9 na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

2. Dla korzystania z usługi wymagany jest urządzenie z dostępem do Internetu, przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.

3. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników (osoby zapisane do newslettera) o promocjach, konkursach, wydarzeniach, nowościach i kolekcjach Darbut poprzez okresowe wysyłanie wybranych treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego lub telefonicznie poprzez sms.

4. Zarejestrowanie się w Bazie przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

5. Darbut nie będzie udostępniał powierzonych danych osobom trzecim oraz innym podmiotom.

6. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować wysyłając wiadomość zwrotną z adresu e-mail Użytkownika z prośbą o wypisanie z listy subskrybentów.

7. Darbut zastrzega sobie prawo do: